Mikołajkowe malowanie po numerach i haft diamentowy w święta – szykuj prezenty

ArtOnly - Mikołajkowe prezenty

Mikołajkowe malowanie po numerach i haft diamentowy w święta – szykuj prezenty

Nie obudź się znowu z ręką w nocniku. Nie ganiaj po sklepach tuż przed Wigilią. Nic dobrego z tego nie wyjdzie. Teraz masz jeszcze czas. Zastanów się, pomyśl o sobie i swoich bliskich. Wybierz dobrze każdy prezent. Ale co w mikołajki i święta znaczy dobrze? Z tego, co nam wiadomo, jako prezent nie zawiodą malowanie po numerach i haft diamentowy.

Mikołajkowe malowanie po numerach

Lubisz klimat zimowych świąt? Taki tradycyjny, ze Świętym Mikołajem, saniami i reniferami? Wszędzie ubrane choinki, stosy prezentów i mnóstwo śniegu. Światełka rozbłyskują to tu i tam, dzwonki dźwięczą radośnie, a każdy nosi czapkę z pomponem i sweter z bałwankiem.
A Twoi bliscy, dla których planujesz prezenty? Może oni są fanami siwego roznosiciela prezentów w czerwonym kubraku? Może to oni wieszają wielkie skarpety przy kominku i próbują nie spać w grudniową noc w nadziei na przyłapanie staruszka?


Widzisz już te 2 opcje, które się przed Tobą rysują?
• Kupujesz zestaw malowania do numerów z motywem mikołajowo-świątecznym na tyle wcześnie, żeby malować – osobiście, z dziećmi, z przyjaciółmi – w oczekiwaniu na święta. W ten sposób podsycasz świąteczną atmosferę, a przy okazji tworzysz niebanalną ozdobę na ten wyjątkowy czas.
• Nabywasz zestaw (albo kilka), żeby móc podarować swoim bliskim (i sobie) 6 grudnia lub w Wigilię i wiesz, że to trafiony prezent.
Propozycje obrazów, które idealnie się wpasowują w te potrzeby, to:
List do św. Mikołaja – dla miłośników ciepłego, przytulnego światła;
Święta przy kominku – spodoba się tradycjonalistom i ceniącym sobie klasyczną elegancję;
Ciuchcia Świętego Mikołaja – lokomotywa i noc: coś dla kochających akcję, żywioł i dużo kolorów.
Tylko pamiętaj, żeby nie czekać z zamówieniem na ostatnią chwilę!
Haft diamentowy w święta

Malowanie po numerach to świetny sposób na tworzenie swojego obrazu, ale nie jedyny. Zwłaszcza dla młodszych, którzy lubią urozmaicenia i różne sposoby kreatywnego działania.
Spójrz więc na to, co oferuje haf diamentowy, znany też jako diamentowa mozaika.
Tu nie poprzez farby i pędzel dojdziesz do skończonego dzieła, lecz poprzez małe kryształki (diamenciki). Układa się je wg wzoru, a efekt wygląda imponująco.

Samo układanie diamentowej mozaiki jest czynnością bardzo relaksującą. Idealną na zimowe wieczory, a co za tym idzie – na czas okołoświąteczny.

Jeżeli chcesz sobie zapewnić dobrą rozrywkę na grudniowe chwile, wybierz obraz bliski Twoim upodobaniom i działaj.
Jeżeli natomiast szykujesz prezenty pod choinkę, skorzystaj z naszych podpowiedzi:
• Czy Twoje wnuki przepadają za zwierzętami? Koty z tego obrazu przyniosą im wiele radochy – i z tworzenia, i potem, gdy już obraz powiesicie na ścianie.
• Masz w domu nastolatka? Ten nieco abstrakcyjny haft może być sposobem na wyrażenie jego emocji.
• To auto ucieszy fanów Transformersów, a jednorożec spodoba się bujającym w obłokach miłośnikom baśni.

Wartość prezentów w postaci malowania i haftu

Ani malowanie po numerach, ani haft diamentowy nie będą prezentami do pobawienia się przez kilka minut i rzucenia w kąt. To nie ten pułap. I całe szczęście.
Te zestawy to inwestycja w dobrze spędzony czas. Dobrze, czyli kreatywnie, relaksująco i satysfakcjonująco. To połączenie zabawy, która ćwiczy różne umiejętności i która pozostawia po sobie imponujący efekt.
Ten efekt – namalowany lub wyhaftowany obraz – również może stać się prezentem. Jeszcze masz czas, by to dla kogoś bliskiego zrobić. Pytanie, czy tego chcesz.

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *