O nas

Artonly – marka, która wyznacza drogę początkującym artystom.

Jeśli czujesz, choćby tylko trochę, że chcesz zrobić w życiu coś szczególnego, nigdy nie zagłuszaj w sobie tego uczucia. Sztuka rodzi się w nas. To wyższa moc, która czasem spływa na nas niczym zaszczyt.

Sofia Lundberg, Czerwony notes

Dlaczego pomagamy?

Wiemy, jak trudne są początki i ile samozaparcia oraz cierpliwości wymaga rozwój w dziedzinie sztuki. Dlatego wspieramy tych, którzy postanowili wejść na artystyczną drogę, pomagamy stawiać pierwsze kroki, likwidujemy niektóre przeszkody i zachęcamy do działania. Ponadto wierzymy, że wrażliwość i zmysłowy odbiór świata to cechy, które powinno się pielęgnować w społeczeństwie dla dobra teraźniejszych i przyszłych pokoleń – jako niezwykły aspekt człowieczeństwa.

 

Jak pomagamy?

  • Artonly dostarcza produkty wysokiej jakości, tym samym likwidując techniczne przeszkody na artystycznej drodze. Trwałe farby w żywych kolorach, mocne ramy i pędzle, podobrazia z czystej bawełny – wiemy, że niezawodność produktów przyczynia się do satysfakcji z tworzenia, bo wtedy nic jej nie zakłóca. Chcemy, by początkujący artysta skupiał się na podnoszeniu swoich umiejętności i działał w poczuciu, że robi to, co lubi i co go rozwija.
  • Proponujemy bogatą ofertę – zestawy „Malowania po numerach” i „Diamentowej mozaiki” dotyczą wielu tematów i zaspokoją gust oraz preferencje każdego twórcy, niezależnie od wieku, zawodu czy zainteresowań. Proponujemy obrazy zwierząt, kwiatów, krajobrazów, martwej natury oraz obrazy abstrakcyjne.
  • Podpowiadamy w wyborze zestawu, przypisując przyszłe dzieła do pewnych kategorii: obrazy do pokoju, biura, sypialni czy salonu.
  • Nie zapominamy o najmłodszych, do których kierujemy część oferty, bo jesteśmy przekonani, że wielu z nich wejdzie na drogę artyzmu i zasili szeregi sławnych twórców. Zamierzamy mieć w tym swój udział.
Malowanie po Numerach to wspaniałe hobby

Co zapewniamy?

  • Wygodne zakupy, bo szanujemy czas każdego artysty. Lepiej, żeby poświęcił cenne minuty na tworzenie niż przekopywanie się przez techniczne problemy.
  • Bezpieczne transakcje, bo chcemy, żeby nasi klienci nam ufali. Wzajemne zaufanie to skuteczna współpraca.
  • Szybkie wysyłki, bo wierzymy, że ten, kto zamawia, chce jak najszybciej zabrać się do twórczej pracy.

Z tego wszystkiego, co powyżej, wynika nasza najważniejsza propozycja:
Zostań artystą krok po kroku.